Truhlářství SoukupNad Lomem 445, 250 89 Lázně Toušeň, tel.: 603 796 329, e-mail: vratislavsoukup@seznam.cz, web: www.truhlarstvisoukup.cz
Interiéry Staveb
Úvod -> schodiště, vestavěné skříně

Vestavěné skříně – komfortní úložný prostor

Každý problém s  nedostatkem úložných prostor ve vašem bytě nebo domku skvěle vyřeší moderní vestavěná skříň. U nás si můžete tento praktický nábytek nechat vyrobit přímo na míru, tak aby dokonale splňoval vaše požadavky a představy. Na rozdíl od běžných skříní je možné každou vestavěnou skříň obohatit o řadu zásuvek, polic nebo šatních tyčí. Prostorná vestavěná skříň navíc nemusí být pro váš interiér jen z nouze ctnost! V naší truhlářské dílně vyrábíme na zakázku nábytek, který je vždy samostatnou, osobitou a harmonickou součástí bytu či kanceláře. Vestavěné skříně od nás nejen uspoří místo, ale současně vynikají elegantním designovým provedením.

Nábytek z prvotřídního materiálu

Také při zakázkové výrobě vestavěných skříní je použitý materiál záležitostí volby každého zákazníka. Vybírat si můžete také povrchovou úpravu nábytku a vestavěné skříně mají samozřejmě vámi požadované rozměry. Důraz klademe nejen na perfektně odvedenou práci, ale také na dlouhou životnost, vysokou kvalitu a funkčnost všech našich výrobků, včetně vestavěných skříní.

Ukázky schodů, obložení a vestavných skříní

Novinky

Výběr materiálu a vzhledu truhlářských výrobků vám výrazně usnadníme. Uděláme vše proto, abyste získali přesně to, co chcete a potřebujete. Velmi ochotně a lidsky vám dokážeme poradit a vždy vám vyjdeme vstříc. O naší odbornosti se můžete přesvědčit podle dokončených zakázek. Rádi k nim přidáme i tu vaší. Zavolejte nám a sdělte nám své přání.

Kontakt

Truhlářství - Vratislav Soukup

Podnikatelská 565, 190 11 Praha-Běchovice

tel.: +420 603 796 329

IČ:66754054
DIČ:CZ7510090995

e-mail: vratislavsoukup@seznam.cz

web: www.truhlarstvisoukup.cz

Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies