Truhlářství SoukupNad Lomem 445, 250 89 Lázně Toušeň, tel.: 603 796 329, e-mail: vratislavsoukup@seznam.cz, web: www.truhlarstvisoukup.cz
Interiéry Staveb
Úvod -> zakázková výroba nábytku

Zakázková výroba nábytku

Vybavit si panelový byt, rodinný dům nebo třeba kancelář kvalitním nábytkem šitým přímo na míru vašim požadavkům je velmi praktické. Nábytek vyrobený na zakázku se tak stane dokonalou součástí vašeho interiéru a bude přesně sloužit vašim potřebám. V naší truhlářské dílně používáme při výrobě různých druhů nábytku jen prvotřídní materiál, a to masivní dřevo a kvalitní lamino. Na vaše přání lze nábytek doplnit o kovové prvky či další alternativní materiály. Tak aby nábytek skvěle ladil s ostatním vybavením vašeho domova nebo kanceláře.

Pestrý sortiment za výhodné ceny

Náš zkušený tým pro vás vyrobí běžné, ale i méně obvyklé prvky do vašeho bytu, domu či zahrady. Na zakázku zhotovujeme například kuchyňské linky, ale i veškerý bytový či kancelářský nábytek. Moderním zahradním nábytkem od nás si můžete vybavit venkovní prostory, včetně teras nebo zahradních zákoutí. Výhodou zakázkové výroby nábytku je produkt šitý zákazníkovi přímo na míru. Můžete si sami zvolit jak materiál, tak i rozměry a povrchovou úpravu. Klademe důraz na individuální domluvu se zákazníky a všem se snažíme vyjít maximálně vstříc. 

Novinky

Výběr materiálu a vzhledu truhlářských výrobků vám výrazně usnadníme. Uděláme vše proto, abyste získali přesně to, co chcete a potřebujete. Velmi ochotně a lidsky vám dokážeme poradit a vždy vám vyjdeme vstříc. O naší odbornosti se můžete přesvědčit podle dokončených zakázek. Rádi k nim přidáme i tu vaší. Zavolejte nám a sdělte nám své přání.

Kontakt

Truhlářství - Vratislav Soukup

Podnikatelská 565, 190 11 Praha-Běchovice

tel.: +420 603 796 329

IČ:66754054
DIČ:CZ7510090995

e-mail: vratislavsoukup@seznam.cz

web: www.truhlarstvisoukup.cz

Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies